Zabieg bankietowy – twarz, szyja, dekolt

Zabieg bankietowy jest to kompleksowy rytuał dla twarzy szyi i dekoltu. Daje on natychmiastowy efekt odświeżenia oraz rozjaśnienia skóry. Doskonale sprawdza się przed ważnym spotkaniem, czy imprezą okolicznościową. Zabieg jest przeznaczony dla osób, które wybierają się na ważne spotkanie i chcą mieć jaśniejszą, promienną i dobrze nawilżoną skórę.

Zabieg składa się z delikatnego ale dokładnego oczyszczenia skóry, tonizacji i peelingu.

Następnie aplikowana jest za pomocą mezoterapii bezigłowej ampułka o skoncentrowanej ilości odpowiednich dla skóry składników aktywnych. Po wprowadzeniu ampułki nakładana jest intensywna maska, która odżywi i odświeży cerę.

Cały rytuał zabiegowy sprawi, iż skóra będzie miała promienny i pełen blasku wygląd, będzie jędrniejsza, jaśniejsza i doskonale nawilżona. Zabieg bankietowy sprawi, iż Twoja cera olśni każdego swym wyglądem, dzięki czemu poczujesz się jak gwiazda. Pielęgnacja twarzy, szyi i dekoltu wzbogacona jest zabiegiem dla delikatnej skóry wokół oczu. Sprawi ona, iż spojrzenie stanie się pełne blasku, a cienie i obrzęki zostają zniwelowane.

1 zabieg 399 zł